No images

Újezdec - Příluky "A" 0:0 (0:0) [7.10.2012]

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator (Pátek, 05 Říjen 2012 09:50)   

Deštivé počasí góly nepřineslo. Liják jaký byl v neděli odpoledne by záviděli i slavnější kolegové z Chelsea. Hřiště v Újezdci, ale na takovou sprchu nestačilo. Na trávníku byly kaluže a zápas připomínal spíše vodní pólo.

První poločas zahrávali domácí několik rohových kopů. Golmana Seberu ale nějak výrazně neohrozili. Za zmínku stojí jen pohotové zpracování a střela domácího Pilky, kterou ovšem Sebera chytil. Druhou šanci na brankové čáře uhasil Čelůstka.

V první půli měli šanci i hosté, po rohovém kopu byl závar v bezprostřední blízkosti branky domácích. Nakonec hosté doráželi do branky, kde domácí hráč zahrál rukou. Rozhodčí tuto situaci viděl jinak a hra tak pokračovala dál.

I ve druhém poločase bylo utkání vyrovnané. Dan Frolek dostal ideální přihrávku do běhu, zatáhl míč do vápna, ale míč se mu ale zastavil v kaluži. Ke střele se dostal z pravé strany Strachoň, branku ale minul.

Před koncem utkání mohl rozhodnout David Zedníček, kterému nahrával do vápna Dan Frolek. Střílel z ideální pozice, jeho šanci ale vyhlavičkoval domácí obránce.

Góly

  • -

Sestava

Sebera
Čelůstka Frolek M. Machalíček
Kolínek
Strachoň Zedníček D. Vlček Dederle (C)
Frolek D. Nesvadba

Střídali: Frolek R., Zahradnický

 
free pokerfree poker
Copyright © 2011 FK Příluky.