No images

Bojkovice - Příluky "A" 0:1 (0:0) [14.4.2013]

Napsal uživatel Administrator (Neděle, 14 Duben 2013 22:02)

Vydařený start do jarní části soutěže. Příluky po dvou odložených kolech a volnu, jehož příčinou bylo odstoupení týmu Kněžpole ze soutěže, vyrazili na první jarní zápas do Bojkovic.

Bojkovice si co by celek z první poloviny tabulky na domácím hřišti na Příluky jistě věřil. Oba celky vstoupily do utkání s velkým nasazením, které vytrvalo po celý první poločas. Největší šance domácích se otřela o vnější stranu tyče a skončila v zámezí. Z hostujících Příluk měl velmi dobrou šanci na otevření skóre zápasu Karel Zedníček, kterému v pravé strany posadil míč na hlavu předstoper Polanský, který si krásně sběhl a odcentroval. Hlavička ale v bráně neskončila.

Pěknou střelou pohrozil ještě Strachoň, skončila ale nad levým růžkem branky.

Od poloviny druhého poločasu začali mít domácí velký tlak. Zahrávali jednu standardní situaci za druhou. Příluky několikrát podržel Metela, obránci a štestí.

V 70. minutě zažily Bojkovice šok. Hosté zahrávali rohový kop, odražený míč šikovně posunul hlavičkou Dan Frolek na velké vápno na nabíhajícího MISAŘE, který svou pravačkou z voleje poslal míč z levé tyči, 0:1. Pro Misaře velmi vydařený start v "A" mužstvu, gratulace!

Tlak Bojkovic postupem času stále narůstal, následovaly další standardní situace. Po jedné z nich se Přílukům nepodařilo odkopnout míč s šestnáctky, zmocnil se ho nebezpečný domácí útočník, kterého nedovoleným způsobem zastavil Polanský a pískala se penalta. Na tuto situaci máme ovšem v bráně přeborníka Petra Metelu. Hráč Bojkovic si dal velmi dlouhý rozběh, na bránu ovšem po vzoru Antonína Panenky vyslal dloubáček, který METELA skvěle přečetl a ač už byl v pohybu k pravé tyči brány, stihnul vytáhnout svou dlouhou paži a zastavit míč mířící do brány.

Poslední minuty utkání byly opravu těžké, stály hodně sil, ale Přílukům se nakonec podařilo uhájit výhru.

Góly

• Misař

Metela
Misař Machalíček Polanský Dederle (C)
Strachoň Zedníček D. Vlček Zahradnický
Frolek D. Zedníček K.

Střídali: Mezírka, Frolek R.