No images

Příluky - Ořechov 1:1 (0:0) [20.4.2013]

Napsal uživatel Administrator (Úterý, 23 Duben 2013 19:30)

Zápas byl velmi vyrovnaný. Ořechov nastoupil v silné sestavě a již v první půli si vytvořil několik slibných šancí, stejně tak jako domácí Příluky. Pokusy Ořechova končili na výborně chytajícím Metelovi. Domácí se dožadovali penalty po zákroku na Strachoně v pokutovém území - trestný kop ale rozhodčí nenařídil.

První branku zápasu vstřelili hosté z Ořechova. Po rohovém kopu a závaru před domácí bránou zamířil centr na odlehnou tyč, kde stál nekrytý Nedvídek, který poslal hlavou míč do brány a otevřel tak skóre zápasu, 0:1.

Domácí se snažili výsledek zkorigovat, prostřídali hráče, zamíchali sestavou a hra se oživila. Domácí si postupně budovali tlak, který nakonec vyústil v branku. Centrovaný míč z poloviny hřiště doskákal až před Dana FROLKA, který v šestnáctce přeloboval hostujícího golmana, 84. minuta, 1:1.

Tlak domácích v závěru neustával, mohla přijít i rozhodující branka. Konečný výsledek se ale již neměnil.

Góly

• Frolek D.

Metela
Misař Frolek M. Machalíček Dederle (C)