No images

Fryšták - Příluky "A" 7:2 (3:1) [28.4.2013]

Napsal uživatel Administrator (Čtvrtek, 02 Květen 2013 11:11)

Utkání začalo převahou Fryštáku, ale zakončení Josefa Křenka v 6. min. nebylo dobré. Hned z protiútoku si pomohl domácí obránce nedovoleným zákrokem ve vápně a nařízenou penaltu proměnil Karel ZEDNÍČEK 0:1. Vedení hostů však nevydrželo dlouho, protože ve 13. min. viděli diváci nádhernou střelu Valáška z přímého kopu 1:1.

Fryšták byl nadále aktivní a v 28. min. znovu měl na kopačce gól Valášek. Když nedal, tak za minutu připravil výstavní přihrávkou gól T.Křenkovi 2:1. Ve 35. min. se prosadil hlavou po rohovém kopu poprvé na jaře navrátilec do domácí sestavy Josef Křenek 3:1.

V přestávce po dobrém výkonu jen největší pesimisté nevěřili ve výhru domácích. Ale Příluky zápas na chvilku zdramatizovaly, když centr do vápna zakončil v 54. min. volejem Marcel FROLEK 3:2. V 57. min. totiž Valášek vrátil Fryštáku klid 4:2.

Domácí v této části zápasu svého soupeře dorazili. V 65. min. zakončil centr za obranu přesnou střelou ve skluzu T. Křenek 5:2 a v 67. min. poslal střelu pod břevno J. Křenek 6:2. Konečnou podobu skóre dal v 71. min. rychlý brejk Fryštáku, když dva jeho hráči šli samostatně na brankáře. J. Křenek nabídl zaslouženě na podnose hattrick jasně nejlepšímu hráči na hřišti Valáškovi 7:2.

(Zdroj: TJ Fryšták.cz - Mužstvo "A" - výsledky jaro 2013)

Góly

• Zedníček K., Frolek M.

Metela
Misař
Vlček Machalíček Frolek M.
Strachoň Zedníček D. Nesvadba (C) Bittner
Frolek D. Zedníček K.

Střídali: Dederle, Zahradnický, Frolek R.