No images

Hluk - Příluky "A" 7:0 (4:0) [8.5.2013]

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator (Středa, 15 Květen 2013 16:04)   

V dohrávce 17.kola na svátek osvobození přijeli hosté z Příluk pouze s 11 hráči do pole bez náhradníků a tak se dalo očekávat, že bez střídání nevydrží dlouho se silami.

Domácí začali impozantně a hned ve 2´ potáhl míč rychlík Zelinka, předložil Zlínskému, který v pohodě dorážel - 1:0. Domácích hned bylo plné hřiště, chvílemi si dělali co chtěli a přišla druhá branka po střele O.Machaly - 2:0.

O chvíli později se tvrdou střelou prosadil Bihári - 3:0. Poté se vtipně na hranici pokutového území uvolnil Zlínský a přesnou ranou k tyči zvýšil na 4:0.

Hosté měli za celou první půli pouze střelu Vlčka, kterou brankář Fojtík lapil, jinak se pouze bránili. Druhou půli načal gólově opět Zlínský, který dovršil hattrick - 5:0. Pak dostali šanci domácí zahrávat PK po faulu na pronikajícího Biháriho a řízený bek Jožka Říha se nemýlil - 6:0.

Poslední branku v gólové přestřelce udělal zřejmě po nacvičené spolupráci dvojice Penner-Machala O. posledně jmenovaný - 7:0. Další pokutový kop zahrávali domácí po ruce jednoho z obranců Zelinkou, ale ten nemířil přesně.

Hosté v závěru podnikli pár výpadů do obrany a snažili se dát čestný gól, ale hlucký Casillas byl na místě. A tak přišlo zcela zasloužené vítězství domácích v krásném, májovém, svátečním odpoledni.

(Zdroj: Spartak Hluk > A tým > Hluk - FK Příluky u Zlína 7:0)

Góly

  • -

Sestava

Kolínek
Ondroušek Vlček Machalíček Dederle (C)
Bittner Nesvadba
Zedníček D. Zahradnický
Frolek D. Zedníček K.

Na střídání: nikdo

 
free pokerfree poker
Copyright © 2011 FK Příluky.