No images

O.N.Ves - Příluky "A" 4:2 (1:1) [8.6.2013]

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator (Sobota, 15 Červen 2013 14:03)   

Domácí Ostrožská Nová Ves šla do vedení velmi rychle. Po rozehrávce domácích přišla přihrávka na levý kraj zálohy, ze které přišel centr na velké vápno hostů, odkud míč propadl mezi stopery na nabíhajícího hřáče domácích, který skóroval střelou k tyči 1:0.

Hosté ale hráli aktivně, tlačili se do zakončení a vytvořili si během prvního poločasu několik slibných šancí. Vyrovnání přišlo po průniku Marcela Frolka do vápna, který naservíroval před prázdnou branku ZAHRADNICKÉMU, který ze tří metrů branku trefil, 1:1. Do poločasu šance spíše na straně hostů, další branka ale nepadla.

Hned po přestávce přišla branka domácích, kteří zahrávali standardní situaci z poza velkého vápna. Přímý kop prošel zdí, kterou byl tečován. Metela sice vystihl směr, míč mu ale proklouzl do branky 2:1.

Od tohoto momentu měli domácí převahu. Vytvořili si další šance a dvakrát skórovali. Konečný stav upravil těsně před koncem zápasu levý obránce DEDERLE, který si zaběhl za obranu a z voleje, po centru druhého beka Čelůstky, krásnou ranou poslal míč k protější tyči domácích, 4:2.

Góly

  • Zahradnický, Dederle

Sestava

Metela
Strachoň Frolek M. Čelůstka Dederle (C)
Zedníček D. Šuta Nesvadba Zahradnický
Frolek R. Machalíček

Střídali: Polanský

 
free pokerfree poker
Copyright © 2011 FK Příluky.