Členství a příspěvky

Členství FK Příluky

Přihláška do fotbalového klubu FK Příluky souvisí s členstvím ve Fotbalové asociaci České Republiky (FAČR). Po vyplnění elektronické přihlášky FAČR se automaticky stáváte členem FK Příluky.

Elektronická přihláška

Návod na vyplnění přihlášky: po otevření odkazu

v pravé části obrazovky je Registrace zadáte STÁT SE ČLENEM poté vyplňte osobní údaje požadovaného člena. V další části Osobní údaje opět vyplníte a poté zadat Chci se stát hráčem/ Chci se stát členem prostřednictvím klubu (FK Příluky,spolek)/ Souhlasím se zavedením do databáze. Možnost třetí se zasílánim nabídek FAČR je čistě na vás.Dále Přihlašovací údaje každy si vytvoří svůj osobní účet a zadá přejít k aktivaci. Aktivace účtu na váš uvedený email. bude zaslán kód kretý zde zadáte a dokončíte vaši registraci.

Po registraci je nutné zaplatit členský příspěvek FAČR vrátíte se na úvodní stranu https://is.fotbal.cz/?sport=fotbal&discipline=football na levé straně obrazovky Rozcestník a Pladba členství zadáte rodné číslo a ID člena(pokud nevíte najdete ho ve svém novém účtu Fačr) poté provedete pladbu dle nabízených možností. Částka k zaplacení je 200,- Kč ( členové do 18-ti let), 400,- Kč (ostatní členové). Členství je na 1 rok, poté za vás již členství platí klub FK Příluky, spolek.

PŘÍSPĚVKY FK PŘÍLUKY

Členské příspěvky se platí pololetně. Poskytujeme slevu na druhé dítě 500 Kč (příklad dorost 1500 přípravka 2000 celkem 3500 se slevou 3000)

Jejich celková výše činí pro kategorii dorostu 3.000 Kč a platí se následovně:

1. pololetí 1.500 Kč - platí se nejpozději do 30.1 (leden - červen)

2. pololetí 1.500 Kč - platí se nejpozději do 30.9 (srpen - prosinec)

Kategorie St.žáci, Ml.žáci, (ročník 2009 až 2012) výše příspěvků činí 3500 Kč platí se následovně.

1. pololetí 1.750,- Kč - platí se nejpozději do 30.1 (leden - červen)

2. pololetí 1.750Kč - platí se nejpozději do 30.9 (srpen - prosinec)

Kategorie St. - Ml. přípravka, školička (ročník 2013 až 2017) výše příspěvku činí 4000 Kč platí se následovně

1. pololetí 2000 Kč - platí se nejpozději do 30.1 (leden - červen)

2. pololetí 2000 Kč - platí se nejpozději do 30.9 (srpen - prosinec)

Platba se provádí bankovním převodem na účet č.: 1400374399/0800, do poznámky se uvádí jméno dítěte a rok narození.

Pokud potřebujete doklad o platbě, pište na email: david.zatloukal@centrum.cz